GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 10716682
nr 1071 6682
Skålfat
Ett par, Blåvitt kompaniporslin, längd: 36 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 november 2016
kl 18:47:08
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr