GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 10716682

nr 1071 6682

Skålfat

Ett par, Blåvitt kompaniporslin, längd: 36 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 november 2016
kl 18:47:08